A A A

iPhone jako aparat fotograficzny - to jest możliwe

13 sierpnia 2013, 17:55
iPhone jako aparat fotograficzny - to jest możliwe

Na naszym rynku pojawiła się obudowa Quick-Flip, która ma pomóc w robieniu zdjęć przy wykorzystaniu iPhone’a i iPoda. Sztuka polega na zastosowaniu zmiennego obiektywu.

Obudowa Quick-Flip ma zintegrowaną zaślepkę na narożnik urządzenia, w którym znajduje się obiektyw aparatu. Aby zrobić zdjęcie przy pomocy Olloclip, wystarczy odsunąć zaślepkę, nałożyć jeden z obiektywów i skupić się tylko na wybraniu odpowiedniego ujęcia. Co więcej, ruchomy narożnik może służyć jako spust migawki. W zestawie do obudowy dołączone jest urządzenie Pro-Photo. Prosta nakładka na obudowę Quick-Flip, która pozwala na bezproblemowe podpięcie lampy błyskowej, mikrofonu i statywu.

Obudowa Olloclip Quick-Flip w wersji dla iPoda Touch piątej generacji oraz iPhone’a 4, 4S i 5 jest dostępna na terenie całego kraju. Cena detaliczna wynosi 149 złotych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto