A A A

mCeneo – mobilna porównywarka cen

13 listopada 2007, 12:26
mCeneo – mobilna porównywarka cen

Serwis Ceneo poinformował o uruchomieniu mobilnej wersji porównywarki cen, z której można korzystać bezpłatnie za pomocą przeglądarki WAP.
mCeneo daje dostęp do cen 2 milionów produktów w 700 sklepach internetowych. Dzięki wersji mobilnej można na bieżąco porównać internetowe oferty z cenami w odwiedzanym właśnie sklepie.

– Dostęp do serwisu uzyskuje się poprzez wpisanie w przeglądarce swojej komórki adresu mceneo.pl, pod którym znajduje sie okno wyszukiwarki, w które należy wpisać nazwę interesującego nas produktu. Efektem wyszukiwania są informacje o produkcie wraz z listą oferujących go sklepów – tłumaczy zasady korzystania z serwisu Łukasz Zych, członek zarządu Ceneo.pl.

Dodatkową funkcją serwisu jest umożliwienie użytkownikowi natychmiastowego kontaktu telefonicznego z obsługą wybranego sklepu internetowego. Aplikacja jest darmowa – jedyny koszt to cena połączenia WAP naliczana zgodnie z taryfą operatora.

Źródło: Ceneo


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto