A A A

mophie z nową kolekcją powerbanków

19 lipca 2018, 07:10
Firma mophie wprowadziła na rynek linię produktów obejmującą rozwiązania Powerstation, Powerstation XXL, Powerstation Plus oraz Powerstation Plus XL. Wszystkie nowości umożliwiają bezprzewodowe ładowanie urządzeń iPhone, iPad i AirPods.
mophie z nową kolekcją powerbanków

Powerstation i Powerstation XXL

To rozwiązania przeznaczone do ładowania iPhone'a, iPada i AirPod'a. Modele te posiadają kilka portów wyjściowych USB-A, aby równolegle szybko ładować maksymalnie nawet trzy różne urządzenia. Oferują akumulatory o pojemności 6,040 mAh i 20 200 mAh, co przekłada się odpowiednio na 20 i 70 godzin dodatkowej energii, którą do dyspozycji otrzymują użytkownicy. Obydwa akumulatory wykończone są najwyższej jakości tworzywem.

Powerstation Plus i Powerstation Plus XL

To akumulatory, które posiadają wbudowane złącze Lightning, dzięki czemu ładowanie w podróży jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dostępne w dwóch opcjach: 6,040mAh i 10,000mAh zapewniają iPhone'owi do 34 godzin dodatkowej energii. Oprócz tego powerbank zawiera również port USB-A o maksymalnym napięciu 10 W, który umożliwia jednoczesne szybkie ładowanie drugiego urządzenia. Dla dodatkowej wygody energię w Powerstation Plus XL można uzupełniać bezprzewodowo wykorzystując dowolną bezprzewodową ładowarkę z obsługą standardu Qi. Dzięki eleganckiej, smukłej konstrukcji z najwyższej jakości materiałem na górnej i dolnej płycie, linia Powerstation Plus jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia dzięki korpusowi z poliwęglanu.

Każdy produkt mophie Powerstation zawiera następujące funkcje:

- Priorytet + ładowanie - najpierw ładowane jest urządzenie, a w drugiej kolejności powerbank

- Wskaźnik zasilania LED - wyświetla stan ładowania i aktualny czas pracy akumulatora.

- Potrójnie testowane certyfikowane baterie litowo-polimerowe, co zapewnia powerbankom mophie najwyższą wydajność i bezpieczne działanie.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • Powerstation 64,95 EUR, czyli około 280 pln
  • Powerstation XXL 99,95 EUR, czyli około 430 PLN
  • Powerstation Plus 79,95 EUR, czyli około 343 PLN
  • powerstation plus XL 99,95 EUR, czyli około 430 PLN

Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto