A A A

myPhone 5300 FORTE - duże klawisze i czytelny wyświetlacz w obudowie RAMBO.

28 września 2011, 10:32
myPhone 5300 FORTE - duże klawisze i czytelny wyświetlacz w obudowie RAMBO.

myPhone 5300 FORTE - to pierwszy telefon z serii myPhone Simple Life, spełniający rygorystyczne normy szczelności obudowy w trudnych warunkach użytkowania.

Obudowa myPhone 5300 FORTE wykonana jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych o podwyższonej odporności. Została też bardzo precyzyjnie spasowana z użyciem gumowych uszczelek. Całość skręcona jest za pomocą 8 śrub typu TORX. Klapka baterii nakładana również na gumową uszczelkę, zamykana jest dwiema śrubami o małym skoku, które ciężko otworzyć bez pomocy narzędzi, czy choćby monety. Telefon występuje w dwóch wersjach kolorystycznych - żółto-czarnej i szaro-czarnej.

myPhone 5300 FORTE posiada najpotrzebniejsze funkcje, których spodziewamy się po telefonie. I tak oprócz intuicyjnej obsługi rozmów telefonicznych i wiadomości SMS, model ten posiada kilka praktycznych dodatków takich jak organizer, kalkulator i alarm. Latarka i radio FM włączane są za pomocą dedykowanych przycisków - radio działa bardzo dobrze bez konieczności podłączenia zestawu HF. Jeden z klawiszy w dolnej części obudowy jest definiowalny - domyślnie uruchamia ustawienia alarmu, ale równie dobrze może włączać kalkulator czy listę spraw do załatwienia. Osoby mające nie najlepszy słuch z zadowoleniem odnotują kompatybilność telefonu z aparatami słuchowymi. Bateria o podwyższonej żywotności zapewnia długi czas działania telefonu w stanie czuwania, podczas rozmów, a nawet przy częstym korzystaniu z radia w trybie głośnomówiącym.

Telefon 5300 FORTE jest przeznaczony dla osób wykonujących zawody, które delikatnie mówiąc nie kojarzą się ze sterylną atmosferą biura oraz dla wszelkich miłośników sportów ekstremalnych.

Oficjalna premiera i wprowadzenie telefonu do sprzedaży nastąpi 6 października 2011 roku. Szczegółowe dane techniczne oraz sugerowana cena detaliczna nie są jeszcze znane.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto