A A A

uGo Bazooka – bezprzewodowy głośnik z funkcją karaoke

27 lipca 2018, 09:05
Firma uGo zaprezentowała głośnik Bazooka. Urządzenie charakteryzuje się obsługą pamięci przenośnych i radia FM.
uGo Bazooka – bezprzewodowy głośnik z funkcją karaoke

Niezwykle przydatną podczas imprez opcją głośnika UBS-1174 jest możliwość zabawy w trybie karaoke. Wyposażony w akumulator o pojemności 2 000 mAh ma zapewnić, trzy godziny słuchania muzyki. Co do gabarytów - wymiary to 17,5 cm x 35,5 cm, a waga 1,9 kilograma. UBS-1174 obsługuje karty TF Card oraz posiada port USB, który zmienia urządzenie w bank energii.

Dla mniej wymagających użytkowników, którym jednak zależy na mniejszym rozmiarze głośnika, producent uGo przygotował wariant UBS-1175, czyli Bazooka mini. Jest to znacznie mniejszy głośnik - waży niespełna pół kilograma, a jego wymiary to 9 cm x 20 cm. Pomimo niewielkiego rozmiaru zachowuje część funkcji większego odpowiednika: radia FM oraz zestawu głośnomówiącego. Pojemność akumulatora to 1 500 mAh, co przy tej konfiguracji również pozwoli na ponad trzy godziny słuchania muzyki. Oczywiście głośnik obsługuje USB, TF Card i pliki MP3.

Ceny głośników mają wynosić odpowiednio 159 i 59 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto