A A A

Xbox One - obniża cen konsoli w Polsce

30 października 2015, 17:20
Microsoft informuje o obniżeniu orientacyjnych cen detalicznych dla zestawów z konsolami Xbox One w Polsce,
 Xbox One - obniża cen konsoli w Polsce

Ceny obniżono do progu cenowego 1499 zł dla konsol Xbox One z dyskiem twardym 500GB oraz 1599 zł dla konsol Xbox One z dyskiem twardym 1TB. Nowe ceny obowiązują dla pakietów o podanej specyfikacji, za wyjątkiem zestawów z sensorem Kinect, już dostępnych w sprzedaży oraz dla zestawów wprowadzanych do sprzedaży, w tym:

- Zestawu Xbox One 1 TB z grą Rise of the Tomb Raider
- Zestawu Xbox One 1 TB
- Zestawu Xbox One 500 GB z grą EA SPORTS FIFA 16

Microsoft zapowiedział wraz z wprowadzeniem na konsoli systemu Windows 10, udostępnienie dla wszystkich użytkowników konsoli Xbox One wstecznej kompatybilności z grami Xbox 360, od 12 listopada 2015. Aktualizacja będzie udostępniania użytkownikom na całym świecie, wprowadzając jednocześnie nowe menu, funkcje społecznościowe i usługi sieciowe Xbox Live.

Dzięki wstecznej kompatybilności, na konsoli Xbox One można grać w gry z konsoli Xbox 360. W momencie oficjalnego startu usługi w katalogu dostępnych będzie ponad 100 tytułów, a z każdym miesiącem dodawane będą kolejne. Posiadane cyfrowe wersje gier Xbox 360 będą automatycznie gotowe do instalacji na konsoli Xbox One. W przypadku gier odtwarzanych z płyty, które należą do katalogu gier we wstecznej kompatybilności, wystarczy włożyć płytę do konsoli i rozpocząć pobieranie gry na dysk twardy. Wsteczna kompatybilność umożliwi również rozgrywki wieloosobowe w tytuły na konsolę Xbox 360 pomiędzy posiadaczami różnych modeli konsol Xbox.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto