A A A

19-calowy monitor VE198S

2 lutego 2012, 09:37
19-calowy monitor VE198S

Firma Asus zaprezentowała nowy monitor - VE198S.

Monitor VE198S został wyposażony w LEDowy panel obsługujący rozdzielczość 1440x900 oraz matrycę TN. Czas reakcji na poziomie – 5ms pozwala na wykorzystanie urządzenia zarówno do pracy, jak i do rozrywki. Zastosowana funkcja Aspect Control umożliwia wybranie preferowanego trybu wyświetlania – pełnego lub 4:3 – zarówno dla gier komputerowych, jak i filmów, bez jakiejkolwiek utraty jakości.

Technologia Splendid Video Intelligence optymalizuje wydajność i wierność obrazu odpowiednio dostosowując kolory, jasność, kontrast i ostrość, a 5 gotowych trybów wyświetlania (sceneria, kino, gra, nocny widok oraz tryb standardowy) można przestawiać za pomocą klawisza dostępu. Dynamiczne dostosowanie kontrastu 10,000,000:1 możliwe jest dzięki wykorzystaniu technologii ASUS Smart Contrast Ratio.

Dodatkowo monitor VE198S wyposażony jest w wejście D-Sub oraz wyjście słuchawkowe 3.5mm Mini-Jack. Dla praktycznego zastosowania monitor posiada także standard VESA, dzięki któremu VE198S można zawiesić w dowolnym miejscu. Jak zapewniają producenci VE198S zużywa jedynie 25 W energii.

Cena: ok. 480zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto