A A A

200 nagród na dwusetny numer

7 marca 2017, 09:00
Z okazji wydania 200 numeru PC Formatu przygotowaliśmy dla naszych Czytelników serię konkursów, w których do wygrania jest ponad 200 nagród o łącznej wartości przekraczającej 40 tys zł
200 nagród na dwusetny numer

Kliknij na obrazku, aby powiększyć go i zobaczyć wszystkie nagrody

 

Wszystkie pokazane wyżej nagrody będą do wygrania w konkursach (jedna w każdym konkursie), które będziemy ogłaszać na fanpage PC Formatu na facebooku - znajdziecie go pod tym adresem

Konkursy zaczną się pojawiać 9 marca. Codziennie lub co drugi dzień (oprócz weekendów) będzie pojawiał się kolejny konkurs, warto wiec często wpadać na nasz fanpage.

Pytania będą dotyczyły PC Formatu, warto wiec pod ręką mieć numer 4/2017, w którym na płycie znajduje się kompletne archiwum wydań będące pomocą w szukaniu odpowiedzi.

Nagrodę otrzymuje pierwsze kilka osób (w zależności od ilości nagród), które prawidłowo odpowie na pytanie i spełni trzy dodatkowe warunki:

1. Odpowiedź nie może być skopiowana od poprzednika, musi się różnić przynajmniej budową zdania. Ma to na celu wyeliminowanie tych, których jedynym wysiłkiem jest skopiowanie odpowiedzi poprzedników, bez zastanowienia się czy jest ona poprawna czy nie.

2. Osoby wytypowane na zwycięzców konkursu muszą na prośbę redakcji podać swój login do systemu kody.pcformat.pl (adres e-mail) w którym będzie wpisany na koncie użytkownika kod z płyty dołączonej do numeru 4/2017. Ma to na celu ograniczenie uczestników konkursu wyłącznie do Czytelników,czyli osób które kupiły numer 4/2017.

3. Odpowiedź zamieszczona w komentarzu pod pytaniem konkursowym nie może być edytowana. Edycja automatycznie wyklucza autora odpowiedzi z konkursu.

4. Osoby sprawiające kłopoty, próbujące oczernić redakcję, konkurs lub zepsuć zabawę innym uczestnikom, będą banowane na profilu facebookowym i pozbawiane prawa udziału w konkursach. To samo dotyczy uczestników konkursu, którzy w ciągu 24 godzin od momentu poinformowania ich o nagrodzie nie odbiorą swojej nagrody.

Ewentualne  dodatkowe warunki będę pojawiały się w zależności od potrzeb przy każdym pytaniu.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (31)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto