A A A

Acer K650i – mobilny projektor LED o rozdzielczości 1080p

5 sierpnia 2016, 13:30
Firma Acer wprowadziła do oferty nowy projektor LED 1080p pod nazwą K650i. Nowe urządzenie korzysta z wielu nowoczesnych technologii wzbogacających jakość obrazu i podnoszących głębię naturalnych kolorów.
Acer K650i – mobilny projektor LED o rozdzielczości 1080p

Wyraźna projekcja

Projektor Acer K650i stworzono z myślą o oddaniu atmosfery kinowej w zaciszu domowym dzięki lepszemu nasyceniu kolorów niż tradycyjne projektory z żarówkami żarnikowymi oraz odtworzeniu do 100% kolorów palety NTSC. Urządzenie korzysta z technologii Acer ColorPurity+, ColorBoost3D i ColorSafe II, które pozwalają na oddanie głębokich i czystych barw, podczas gdy najnowsza technologia Acer LumiSense+ dostosowuje obraz do jasności otoczenia. Natomiast technologia DynamicBlack pomaga poprawić kontrast obrazu poprzez analizowanie wyświetlanych treści, klatka po kratce, i dynamiczne dostosowywanie poziomu natężenia światła, co pozwala poprawić głębię czerni. Równocześnie, nowe rozwiązanie TI TRP DMD zapewnia lepsze nasycenie barw.

Urządzenie obsługuje także technologię MHL, dzięki czemu można podłączyć urządzenia mobilne, takie jak smartfony i tablety, i wyświetlać ich zawartość. Model K650i umożliwia również bezprzewodową projekcję po podłączeniu opcjonalnego dongle bezprzewodowego w gnieździe HiddenDongle, znajdującym się wewnątrz obudowy.

Lampa LED zapewnia stabilny poziom jasności nawet przy korzystaniu z projektora przez długi okres czasu. Projektor K650i jest bardzo wytrzymały w porównaniu z innymi projektorami i nie zawiera rtęci ani gazów halogenowych. Możliwość natychmiastowego włączenia/wyłączenia i spakowania projektora K650i, dzięki zastosowaniu technologii LED, wyróżniają urządzenia na tle tradycyjnych projektorów. Żywotność lampy LED wynosi co najmniej 30.000 godzin.

Łatwa obsługa

Dzięki konstrukcji HiddenDongle, dongle instalowany jest pod zdejmowaną pokrywą. Projektor K650i obsługuje także sieć Wi-Fi, co daje użytkownikowi liczne opcje łączności i wyświetlania treści w technologii bezprzewodowej. Źródło dźwięku można podłączyć do projektora za pomocą Bluetooth, a 4GB pamięci wewnętrznej pozwala przechowywać pliki multimedialne na samym urządzeniu. Projektor posiada dwa wbudowane głośniki stereo 5W z technologią DTS Sound i Acer True Harmony Sound.

Automatyczna korekcja zniekształcenia trapezowego koryguje poziome zniekształcenia obrazu, podczas gdy użytkownik może dodatkowo regulować obraz dzięki czteropoziomowej funkcji korekcji.

Projektor Acer K650i będzie dostępny w sklepach od września 2016r., w cenie 5999 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto