A A A

Acer Travel Series - nowe, przenośne projektory

2 sierpnia 2013, 12:57
Acer Travel Series - nowe, przenośne projektory

Firma Acer wprowadziła na polski rynek serię nowych projektorów stworzonych z myślą o mobilności. Projektory Acer K335, Acer K135 i Acer K132 to kompaktowe urządzenia zdolne wyświetlić doskonały obraz zarówno w domu, jak i biurze.

Jak zapewnia producent, projektory z serii K są niezwykle lekkie. Ich waga waha się od 0.42 do 1.3 kilograma, a rozmiar najmniejszego z nich jest mniejszy niż kartki A5. Życie i praca w ciągłym ruchu wymagają podejmowania błyskawicznych decyzji – to dlatego nowe urządzenia Acer zostały wyposażone w funkcję błyskawicznego włączenia/wyłączenia, dzięki czemu natychmiast po podłączeniu będą gotowe do pracy, a po zakończonej prezentacji wystarczy odłączyć kabel.

Wszystkie modele z serii K łączy również wysoka wydajność: projektory oferują jasność do 1000 ANSI lumenów połączoną z kontrastem dynamicznym 10.000:1 dodatkowo wzmacnianym technologią DynamicBlack. Natywna rozdzielczość WXGA pozwala na wyświetlanie super-ostrych obrazów, oraz na wspaniałą reprodukcję kolorów w filmach i zdjęciach w wysokiej rozdzielczości.

Ponadto projektory Acer K wspierają łatwą łączność za pośrednictwem złącza HDMI. Dzięki temu użytkownicy podłączą do projektora swoje komputery, odtwarzacze DVD czy konsole do gry. Łączność HDMI jest zgodna ze standardem MHL, dzięki czemu filmy i obrazy mogą być strumieniowane ze smartfona czy tabletu prosto do projektora. Wystarczy podłączyć odpowiednie urządzenie za pomocą kabla MHL, aby natychmiast zsynchronizować audio i wideo, w czasie gdy urządzenie będzie się ładowało.

Opcjonalny nadajnik wspiera projekcje bezprzewodowe, pozwalając na strumieniowanie treści poprzez Mircast prosto ze wszystkich zgodnych urządzeń. Z kolei dzięki standardowi DLNA, użytkownicy posiadający wiele urządzeń multimedialnych w domu, w łatwy sposób mogą udostępniać i odtwarzać treści wewnątrz sieci domowej. Kolejnym ułatwieniem jest zastosowanie interfejsu Acer eDisplay, którego duże i czytelne ikony gwarantują łatwość nawigacji i kontroli oraz foldery dla wszystkich typów mediów.

Projektory Acer K335 oraz K135 są dodatkowo wyposażone w czytniki kart SD (microSD dla K135) oraz w port USB, pozwalając tym samym na odtwarzanie multimediów prosto z nośnika. Wsparcie plików pakietu Office oraz PDF pozwala na przeglądanie dokumentów bez użycia PC. Użytkownicy w łatwy sposób mogą wyświetlać i udostępniać treści multimedialne takie, jak zdjęcia, muzykę i filmy bez konieczności używania swojego laptopa.

Projektory Acer Travel Series łączą DLP z technologią lamp LED aby dodatkowo poprawić jakość wyświetlanych obrazów. Technologia LED to dodatkowe korzyści względem tradycyjnych rozwiązań stosowanych w innych projektorach. Przede wszystkim ich wymiana okazuje się praktycznie zbyteczna, gdyż cykl życia wynosi aż 30.000 godzin w trybie Eco. Zastosowane w projektorach Acer K lampy nie posiadają ponadto części wrażliwych na uszkodzenia, jak żarnik czy żarówka, co dodatkowo zwiększa ich żywotność. Warto również pamiętać o braku jakichkolwiek groźnych substancji takich, jak rtęć czy halogen. Zastosowane lampy LED charakteryzują się także niższym poborem mocy.

Pełen cennik Acer Travel Series

K132 2 049 zł

K135 2 369 zł

K335 3 239 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto