A A A

Acer prezentuje projektor K520

18 czerwca 2012, 14:13
Acer prezentuje projektor K520

Firma Acer zaprezentowała projektor K520 z hybrydowym źródłem światła LED/laser.

Producent zapewnia, że w porównaniu do wysokociśnieniowych lamp rtęciowych, hybrydowe źródło światła LED/laser zapewnia znacznie większą jasność kolorów oraz cechuje się dużą trwałością, nawet do 20 000 godzin.

Dzięki technologii DynamicBlack, pozwalającej na uzyskanie współczynnika kontrastu 100 000:1, jasności 2000 lumenów, podstawowej rozdzielczości 1024x768 (XGA) oraz obsłudze sygnału Full HD, projektor wyświetla żywy obraz o wyraźnych szczegółach. Ponadto, urządzenie umożliwia wyświetlanie filmów z prędkością 24 klatki/s.

Urządzenie jest wyposażone także różnorodne wejścia: VGA, kompozytowe wideo, kompozytowe wideo/audio oraz HDMI, dzięki którym daje się szybko podłączyć do komputera PC, odtwarzacza HD, czy konsoli do gier.

Ze względu na możliwość natychmiastowego włączania/wyłączania, bez czekania na nagrzanie lub schłodzenie, projektor ten może doskonale sprawdzić się na spotkaniach biznesowych oraz w szkołach. Oprócz tego, korekcja zniekształcenia trapezowego do 40° w pionie umożliwia wyświetlanie prostokątnego obrazu nawet wtedy, gdy projektor jest nachylony.

Projektor K520 jest też wyposażony w przyjazny dla środowiska zestaw funkcji zarządzania energią Acer EcoProjection. Umożliwia on korzystanie z trybu ExtremeECO z zaawansowanym sterowaniem lampą i pozwalającego na zmniejszenie poboru mocy nawet o 90%. W składa pakietu AcerEco Projection wchodzi funkcja Acer ePower Management do indywidualnego konfigurowania ustawień oszczędzania energii.

Cena: 5299 zł brutto


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto