A A A

Action Speaker - mobilny subwoofer na Bluetooth

4 sierpnia 2014, 09:30
Conceptronic zaprezentował mobilny głośnik Action Speaker, który można zabrać na plażę, piknik, wycieczkę tak dalej. Dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth urządzenie współpracuje m. in. z tabletami, smartfonami, laptopami.
Action Speaker - mobilny subwoofer na Bluetooth

Wbudowany moduł Bluetooth pozwala  sparować źródło dźwięku takie jak tablet, laptop, czy smartfon z głośnikiem i cieszyć się ulubioną muzyką.

Jeśli nie posiadasz urządzeń zgodnych z Bluetooth, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś skorzystał z tradycyjnej metody i połączył urządzenia kablem z popularnym jackiem 3,5. Głośnik posiada również gniazdo na kartę pamięci SD i złącze USB. Dzięki temu możesz zainstalować w urządzeniu kartę lub pendriva i odtwarzać muzykę bez dodatkowych urządzeń. Kiedy już z głośnika popłynie muzyka, możesz w pełni kontrolować brzmienie wszystkich tonów poprzez użycie (graficznego) korektora.

Głośnik jest wyposażony w pasek na ramię oraz solidną podstawę. Dzięki temu możesz go swobodnie przenosić i bez obawy stawiać na niemal każdej powierzchni. Przystosowany do pracy z urządzeniami USB o niskim poborze mocy, może odtwarzać muzykę przez ok 6 godzin bez konieczności doładowania.

Cenę detaliczną ustalono na poziomie 199 zł.

Cechy urządzenia:

- Wbudowany equalizer (tylko tryb USB)
- Bluetooth 2.1
- Interfejsy: USB 2.0; jack 3,5 mm audio
- Obsługiwane karty pamięci: SD
- Zasilanie USB
- Regulacja głośności i natężenia basu
- Wskaźnik LED
- Typ 1-drożny głośnik
- Moc głośników satelitarnych: 3W
- Moc subwoofera: 12W
- Pasmo przenoszenia głośników satelitarnych: 100Hz-20kHz
- Wejście: 5V 500mA
- Moc wyjściowa: 18W
- Wymiary: 285x185x185 mm (dł.x szer. x wys.)
- Waga produktu: 1800 g


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto