A A A

Aero2 wprowadza mechanizm CAPTCHA

2 kwietnia 2014, 07:00
Aero2, usługa darmowego dostępu do internetu, wprowadza mechanizm CAPTCHA - co godzinę trzeba będzie "potwierdzać", że nie jesteśmy botem. I że przypadkiem nie korzystamy z darmowego internetu w celu pobierania plików z sieci.
Aero2 wprowadza mechanizm CAPTCHA

Przez pierwszy tydzień od daty wdrożenia mechanizm CAPTCHA będzie wprowadzany sukcesywnie, tak aby każdy użytkownik mógł zapoznać się i przyzwyczaić do nowego sposobu autoryzacji, co oznacza że nie będzie konieczności wpisywania captcha przy każdym wznowieniu sesji.

Jak będzie potem? Zobaczymy.

Oficjalnie, to rozwiązanie ma wyeliminować "boty" rzekomo korzystające z darmowej sieci. Możliwe jednak, że chodzi o powstrzymanie osób, które wykorzystują Aero2 do pobierania plików z sieci P2P.

Więcej informacji o Aero2, oraz poradnik, jak skorzystać z darmowego internetu - można znaleźć tutaj


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto