A A A

Akcesoria dla produktów firm Apple i Samsung

16 kwietnia 2012, 12:29
Akcesoria dla produktów firm Apple i Samsung

Legalo - dystrybutor oprogramowania dla uczniów i studentów poszerza swoją ofertę o akcesoria dla produktów firm Apple i Samsung.

Rozszerzenie asortymentu, to efekt współpracy z Belkin – producentem specjalizującym się w produkcji dodatków do iPhonow, iPadów czy iPodów, a także urządzeń firmy Samsung. Tym samym w ofercie Legalo, poza programami Adobe i Microsoft, znajdą się miedzy innymi designerskie pokrowce, opaski sportowe do Samsunga Galaxy S2 oraz samochodowe nadajniki radiowe do iPhone’a.

Jedną z nowości w ofercie marki jest etui z zintegrowaną klawiaturą do iPada 2 typu tru-type-keyboard, która posiada wygodne odstępy między klawiszami.

- Współcześni 20 czy 30-latkowie podróżują częściej i dłużej czy to z rodziną, przyjaciółmi bądź zawodowo. Coraz częściej czas spędzony w podróży wykorzystują na pracę, naukę bądź rozrywkę. Dlatego też możliwość wykorzystania praktycznych akcesoriów, poprawiających wygodę i standard użytkowy staje się kluczowa – komentuje Björn Orth, dyrektor sprzedaży sklepu internetowego Legalo.

Na wszystkie produkty będące w ofercie Legalo, obowiązują obecnie rabaty. Dodatkowo oferowane programy są objęte licencjami edukacyjnymi i umożliwiają korzystanie z nich także w celach komercyjnych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto