A A A

Akcesoria do urządzeń mobilnych HUGO BOSS

21 stycznia 2014, 13:40
Akcesoria do urządzeń mobilnych HUGO BOSS

HUGO BOSS prezentuje kolekcję akcesoriów elektroniki konsumenckiej złożoną z dwóch linii. Akcesoria Basic nawiązują do współczesnych trendów i form projektowanych w duchu biznesowej elegancji. Linia Fashion jest z kolei bardziej progresywna i odzwierciedla blichtr wielkomiejskiego życia.

Kolekcja Basic

Akcesoria z linii podstawowej zapewniają urządzeniom stylową i poręczną ochronę. Dystyngowana ekspozycja drukowanego logo nawiązuje do kolekcji garniturów HUGO BOSS.

Etui typu Flip case Reflex V i Radian IV to nie tylko dobrze prezentujące się akcesorium wykonane z prawdziwej skóry o ziarnistej fakturze, ale także bardzo funkcjonalny gadżet. Ukształtowana z gumy osłona przestrzeni na smartfona dobrze leży w dłoni, ale także zapewnia swobodny dostęp do przycisków funkcyjnych. Zarówno etui typu Flip case, jak i forma Booklet Folianti oferują łatwe otwieranie i precyzyjne zamykanie za sprawą ukrytego mechanizmu magnetycznego.

Booklety Folianti V oraz Folianti S4 charakteryzują się nadrukowanym logotypem o delikatnej fakturze. Z kolei etui Gracious ozdobiono złoconym akcentem oraz wygodnym paskiem na nadgarstek. Kolekcję Basic dopełniają klasyczne, uniwersalne pokrowce zaprojektowane w trzech różnych rozmiarach. Dzięki dopasowanym, skórzanym materiałom ochrona urządzenia jest kompleksowa, a mechanizm automatycznego cofania się zaczepu ułatwia dostęp do smartfona.

Kolekcja Fashion

Inspirację dla tej kolekcji stanowią elementy kojarzące się z miastem, które ciągle tętni życiem i nigdy nie zasypia.
Często spotykana w modnych dzielnicach idea podłużnych pasów została przekuta w projekt Mondaine case, występujące w różnych rozmiarach. Niebieski pas w optyce węża jest czymś więcej niż podkreśleniem przedziału między dwoma połaciami prawdziwej, białej skóry. Co więcej etui posiada magnetyczne zapięcie oraz mechanizm ułatwiający wyciągnięcie smartfona z pokrowca.

Dedykowane do iPhone’ów 5 i 5S pokrowce Qomposit również występują w trzech zróżnicowanych rozmiarach. Obszyta skórą powierzchnia etui naznaczona jest liniami szycia na styku połączonych struktur. Akcesorium posiada zaawansowany mechanizm umożliwiający wygodne wysuwanie smartfona. Wzornictwo znane z serii Qomposit zastosowano także w modelach etui Tablo przeznaczonych do urządzeń iPad 3/ 4 oraz Tablo Mini dla iPad Mini.

Etui Catwalk z kolei nawiązuje do jaskrawej kolorystyki miejskich billboardów. Cztery wyraziste barwy naniesiono na powierzchnię strukturą przypominającą muszle. Mimo dużej wytrzymałości etui są elastyczne, odporne na zarysowania oraz zapewniają łatwy dostęp do przycisków funkcyjnych smartfona.

Etui Sculpus czerpie inspirację z przestrzennych, geometrycznych kształtów charakterystycznych dla wielkich metropolii. Efekt 3D zastosowany w projekcie imituje sylwetki drapaczy chmur funkcjonujących w wielkomiejskiej zabudowie.

Kolekcja akcesoriów HUGO BOSS dostępna jest w wyselekcjonowanych salonach marki, w sklepie internetowym, u operatorów sieci komórkowych, a także u resellerów urządzeń Apple oraz wybranych punktach z elektroniką konsumencką.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto