A A A

Aktualizacja iOS 14.7

22 lipca 2021, 14:50
Według koncernu z Cupertino udało się rozwiązać problem blokowania modułów Wi-Fi w urządzeniach dołączanych do sieci o specyficznych nazwach.
Aktualizacja iOS 14.7

Luki usunięte

Firma Apple przedstawiła szczegółowe informacje na temat aktualizacji zabezpieczeń systemów iOS 14.7, iPadOS 14.7, macOS Big Sur 11.5, watchOS 7.6 i tvOS 14.7.

Aktualizacje iOS 14.7 i iPadOS 14.7 usuwają błąd, który może doprowadzić do zablokowania modułów Wi-Fi w urządzeniach dołączających do sieci o nazwie „%p%s%s%s%s%n". Usterkę wykryto w czerwcu; w przypadku zablokowania interfejsu WLAN trzeba było zresetować urządzenie.

Po przetestowaniu łatek stwierdzono, że błąd już nie występuje i według Apple'a problem został rozwiązany.

Aktualizacje iOS i iPadOS 14.7 usuwają również luki w zabezpieczeniach związane z plikami audio, usługą Znajdź Mój iPhone, plikami PDF i kilka innych usterek. Wszyscy użytkownicy iPhone'ów i iPadów powinni zatem jak najszybciej zaktualizować system do wersji 14.7.

Apple dostarczył też też poprawki bezpieczeństwa w macOS Big Sur 11.5 , tvOS 14.7 i watchOS 7.6 . Dla użytkowników, którzy korzystają ze starszych wersji systemu macOS, firma Apple przygotowała aktualizacje zabezpieczeń do wydań Catalina i Mojave.

Fot. Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto