A A A

Aktualizacja urządzeń marki Manta do Androida 4.4 KitKat

14 marca 2014, 08:40
Jak informuje firma Manta – część jej urządzeń zostanie niebawem zaktualizowana do wersji Android 4.4 KitKat.
Aktualizacja urządzeń marki Manta do Androida 4.4 KitKat

W pierwszej kolejności aktualizacja dostępna będzie dla tabletu Manta MID705DC, ale producent zapowiada, iż lista kompatybilnych urządzeń będzie się powiększać z każdym tygodniem. Planowane jest także preinstalowanie systemu w tej wersji na wszystkich nadchodzących urządzeniach, które spełnią odpowiednie wymagania techniczne.

Manta MID705DC to 7-calowy tablet wyposażony w dwurdzeniowy procesor, 512 MB RAM oraz 4 GB wbudowanej pamięci flash.

Android 4.4 KitKat to najnowsza wersja systemu operacyjnego Google. Zawiera on w sobie szereg poprawek i wiele nowych funkcji, dzięki którym jego użytkowanie będzie jeszcze przyjemniejsze i wygodne. Wygląd systemu został uproszczony i stał się bardziej intuicyjny. Usprawniona została również wydajność oraz wielozadaniowość, dzięki czemu system powinien działać znacznie płynniej nawet na tabletach i smartfonach o niezbyt wygórowanych parametrach technicznych. Lepsze optymalizacja i zarządzanie energią powinno wydłużyć czas pracy urządzenia wyposażonego w Android 4.4 na baterii. To tylko kilka z szeregu udogodnień, które czekają na wszystkich użytkowników najnowszej wersji systemu.

Tablet dostępny jest w sprzedaży detalicznej w sugerowanej cenie 250 zł.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto