A A A

Akumulatorki hybrydowe

28 listopada 2007, 14:08
Akumulatorki hybrydowe

Firma TelForceOne wprowadziła na rynek akumulatorki hybrydowe HYBRA+, które łączą w sobie cechy zwykłych baterii alkalicznych i akumulatorów.
HYBRA+ w przeciwieństwie do zwykłych akumulatorów są naładowane i gotowe do pracy już w momencie zakupu. Od tradycyjnych baterii odróżnia je możliwość wielokrotnego ładowania. Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań udało się powstrzymać charakterystyczny dla akumulatorów efekt samorozładowania. Jak podaje producent, ogniwo Hybra+ po 6 miesiącach od ładowania zachowuje około 85% – 90%, a po roku nawet 80% – 85% pojemności.

Ogniwa Hybra+ dostępne są w dwóch rozmiarach: AA (R6) o pojemności 2000 mAh – 24 zł za 2 sztuki oraz AAA (R3) o pojemności 800 mAh – 22 zł za 2 sztuki.

Hybra+

Źródło: TelForceOne

Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto