A A A

Antywirus na rok w marcowym numerze PC Formatu!

23 lutego 2011, 09:38
Antywirus na rok w marcowym numerze PC Formatu!

Najnowszy numer PC Formatu obfituje nie tylko w ciekawe artykuły, ale także prawdziwe hity na płycie CD. Wśród nich pełna, komercyjna wersja antywirusa ArcaVir z licencją na cały rok!

Marcowy numer czasopisma przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy chcą być na bieżąco z nowinkami ze świata nowych technologii. Redakcja przeprowadziła test najnowszych procesorów oraz wielofunkcyjnych smartfonów z ekranem dotykowym. W wydaniu znajdują się również poradniki dotyczące kupna nowej karty graficznej oraz korzystania z internetowej aplikacji Project ROME. Jest także coś specjalnego dla moli książkowych – artykuł „Wszystko o e-bookach”. Czy wirtualne książki są naprawdę godne uwagi?

Największy hit znajduje się natomiast na płycie CD dołączonej do marcowego wydania PC Formatu. Czytelnicy otrzymują program antywirusowy ArcaVir 2011 Antivirus Protection do domu i do firmy z pełną licencją na jeden rok. Audiofile z pewnością ucieszą z aplikacji Audials One, która pozwala na bezstresowe wyszukiwanie utworów muzycznych.

PC Format 3/2011 jest już dostępny w sprzedaży w całym kraju. Czy kogoś trzeba jeszcze dodatkowo zachęcać?


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: pcformat
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto