A A A

Apple Pencil 2 już w marcu?

23 stycznia 2017, 10:00
Jak informują przecieki na chińskim portalu Weibo, marka Apple przygotowuje się do zaprezentowania Apple Pencil 2.
Apple Pencil 2 już w marcu?

Co nowego ma wprowadzić Pencil 2? Przecieki mówią o specjalnym systemie magnetycznym, który pozwala na przyczepienie go w dowolnym miejscu do obudowy. Oprócz tego, ma zostać ulepszona jego precyzja i ergonomia. Możliwe, że pojawi się także klips znany z klasycznych długopisów.

Pierwsze edycja cyfrowego ołówka pojawiła się na rynku w 2015 roku, jako dodatek do iPada Pro. Niestety, akcesorium jest kompatybilne tylko z tą odmianą tabletu Apple i nic nie wskazuje, aby miało się to zmienić.

Pencil 2 zadebiutuje w marcu, wraz z nową serią iPadów. Według wstępnych informacji, w tym roku mają pojawić się aż trzy wersje iPada: 9.7, 10.5 oraz 12.9 cala. Istnieje również duża szansa na debiut systemu iOS w wersji 10.3.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto