A A A

Apple pracuje nad tańszym iPhonem?

11 lutego 2011, 10:53
Apple pracuje nad tańszym iPhonem?

Według informacji opublikowanej na stronie Bloomberga, Apple może pracować nad mniejszą i tańszą wersją swojego kluczowego produktu.

Informacje uzyskane przez Bloomberga mają pochodzić od osoby, która miała okazję zobaczyć prototyp nowej wersji iPhone’a. Z wiadomych przyczyn poprosiła ona o zachowanie nazwiska w tajemnicy. iPhone Mini ma być o 1/3 mniejszy od jego standardowej wersji i pozbawiony charakterystycznego przycisku Home. Największym atutem tego modelu miałaby być cena – poniżej 200 dolarów bez podpisywania kontraktu z operatorem komórkowym. W ten sposób Apple mogłoby skutecznie zawalczyć z tańszymi smartfonami działającymi pod kontrolą systemu Android czy Windows Phone 7.

To nie pierwsze pogłoski na temat tańszych urządzeń Apple. Jakiś czas temu informowaliśmy o plotkach dotyczących nowych iMaców, które miałyby oferować mniejsze ekrany i charakteryzować się niższą ceną.

Czy mniejsza i tańsza wersja iPhone’a zdobyłaby wasze serca?


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto