A A A

Asus VS197D

5 stycznia 2012, 10:01
Asus VS197D

Nowy 18.5” LEDowy monitor z serii VS firmy ASUS zadebiutował na polskim rynku.

Monitor VS197D został wyposażony w panel o rozdzielczości 1366x768 o współczynniku kontrastu wynoszącym 50.000.000:1 oraz szybkim czasie reakcji matrycy na poziomie 5ms. Zastosowanie funkcji Aspect Control pozwala użytkownikom wybrać preferowany tryb wyświetlania - pełny lub 4:3 - zarówno dla gier komputerowych, jak i filmów.

Obraz podświetlany diodami LED, dostępny jest w monitorze VS197D dzięki technologii ASUS Smart Contrast Ratio, która dynamicznie dostosowuje kontrast poprzez regulację podświetlenia w celu uzyskania możliwie najciemniejszej czerni i najjaśniejszej bieli. Technologia Splendid Video Intelligence odpowiada za optymalizację wydajności i wierności obrazu odpowiednio dostosowując kolory, jasność, kontrast i ostrość.

Monitor VS197D w fazie pracy zużywa jedynie 21 Wat, a z dodatkowych informacji ważne jest, że można go zamontować na ścianie dzięki uchwytowi VESA.

Cena: 450 PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto