A A A

Audictus Dreamer – słuchawki o solidnej konstrukcji

22 czerwca 2018, 13:30
Dobrze gdy słuchawki świetnie brzmią. Jeszcze lepiej, jeśli przy tym atrakcyjnie się prezentują. Właśnie takie połączenie mają zapewniać słuchawki Dreamer marki Audictus.
Audictus Dreamer – słuchawki o solidnej konstrukcji

Audictus Dreamer to dość lekki (130 gramów) model przeznaczony do słuchania muzyki. Pozbawione zbędnych dodatków, cechujące się prostym, ale eleganckim designem słuchawki wykonano tak, by korzystanie z nich było przyjemnym doznaniem. O jakość dźwięku dbają 40-milimetrowe, neodymowe przetworniki, a o komfort użytkowania wyłożone skórą nauszniki.

Solidność konstrukcji to także ważna cecha słuchawek, zwłaszcza tych używanych na zewnątrz, często przenoszonych i przez to bardziej narażonych na uszkodzenia. Audictus Dreamer może pochwalić się solidnym metalowym pałąkiem, co ma pozytywnie wpływać na wytrzymałość całej konstrukcji.

Audictus Dreamer to słuchawki przewodowe o zamkniętych nausznikach średniej wielkości. Na kablu umieszczono regulator głośności, co pozwala na wygodne operowanie natężeniem dźwięku bez konieczności sięgania po telefon. Wbudowany w pilot przewodowy mikrofon umożliwia wygodne prowadzenie rozmów, na przykład wtedy gdy telefon mamy schowany w kieszeni.

Audictus Dreamer są dostępne na rynku w cenie 149 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto