A A A

Autorskie systemy chłodzenia od Gigabyte

3 czerwca 2014, 12:40
Gigabyte w trakcie rozpoczynających się targów Computex 2014, zaprezentuje autorskie systemy chłodzenia dedykowane dla kart graficznych - Windforce i Waterforce.
Autorskie systemy chłodzenia od Gigabyte

Pierwsza z propozycji to wersja rozwojowa znanego i cieszącego się dobrą renomą systemu chłodzenia powietrzem Windforce. W najnowszej edycji, noszącej oznaczenie Windforce 600 watt edition, wprowadzonych zostało szereg modernizacji i usprawnień. Przeprojektowano m.in. Łopatki wentylatorów oraz zoptymalizowano, w celu uzyskania jak najlepszego współczynnika oddawania ciepła, kształt żeberek radiatora. Ponadto zastosowano także nowe, kompozytowe ciepłowody. Dzięki wprowadzonym ulepszeniom Windforce 600 watt edition, w porównaniu do referencyjnego rozwiązania, gwarantuje o 33 procent wyższą efektywność w odprowadzaniu ciepła.

Drugą z nowości Gigabyte, prezentowanych na targach computex 2014, będzie system chłodzenia cieczą typu all-in-one - Waterforce, który przeznaczony jest dla trzech kart graficznych Geforce GTX 780 ti działających w trybie 3-way sli. Waterforce, oprócz niesamowitej wydajność i wysokie kultury pracy oferuje również intuicyjne oraz wygodne sterowanie za pomocą rozbudowanego panelu zewnętrznego.

Więcej informacji na temat produktów Gigabyte można znaleźć na stronie producenta.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto