A A A

BLOW GPS43FBT - tania nawigacja

25 maja 2011, 09:28
BLOW GPS43FBT - tania nawigacja

BLOW GPS43FBT to nowa nawigacja z dotykowym ekranem o przekątnej 4,3 cala i modułem Bluetooth. Jej największym atutem ma być niska cena.

Urządzenie wykonano z materiałów zapewniających funkcjonalność, odporność i ciekawą stylistykę. Najnowsze algorytmy wyliczania pozycji pozwalają bardzo szybko i dokładnie określić położenie także w trudnych warunkach terenowych. Wbudowany moduł łączności Bluetooth pozwala nawigacji korzystać z łącza danych telefonów GSM w celu pobrania informacji o ruchu drogowym. Możliwość współpracy z serwerami ruchu Traffic systemów nawigacyjnych pozwala ocenić bieżącą sytuację drogową na ekranie nawigacji i automatycznie modyfikować trasę przejazdu, w zależności od bieżącej przepustowości dróg, blokad drogowych, itp. Dzięki temu, użytkownicy BLOW GPS43FBT mogą znacznie szybciej od pozostałych kierowców dotrzeć do celu podróży.

Urządzenie może być dostarczane z oprogramowaniem nawigacyjnym lub bez, pozwalając użytkownikowi wybrać jego ulubiony program. W wersji z zainstalowanym oprogramowaniem, za wyznaczanie tras odpowiada najnowsza AutoMapa 6.8.1.

Nawigacja BLOW GPS43FBT dostępna jest w cenie 249 złotych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto