A A A

Bank baterii Coolpad Big Boy

13 listopada 2015, 13:30
Big Boy to przystępny cenowo bank baterii od marki Coolpad. Urządzenie wykorzystuje nowatorską technologię 2A, umożliwiającą jego naładowanie w 6 godzin, co daje możliwość zasilenia energią wielu urządzeń mobilnych.
Bank baterii Coolpad Big Boy

W pełni naładowany Coolpad Big Boy umożliwia czterokrotne zasilenie telefonu Coolpad Porto (1800mAh), trzykrotne zasilenie telefonu Coolpad Modena (2500mAh), oraz dwukrotne zasilenie tabletu (4490mAh). Urządzenie jest kompatybilne nie tylko ze smartfonami marki Coolpad, ale również z telefonami komórkowymi innych producentów, podobnie jak urządzeniami typu: tablet, aparat cyfrowy, czy bezprzewodowe urządzenia do gier i rozrywki.

Coolpad Big Boy posiada 2 interfejsy USB, poprzez które można ładować jednocześnie dwa urządzenia, np. telefon komórkowy i tablet. Urządzenie sprawdza się w podróży, jak i w miejscach ograniczonej możliwości ładowania baterii urządzeń mobilnych, gdyż można go zasilić za pośrednictwem gniazda USB, jednocześnie ładując np. telefon i laptop.

Coolpad Big Boy, dostępny jest w kolorze złotym i srebrnym, posiada nowoczesną powłokę ze stopu aluminium wykorzystywanego w lotnictwie, ma również szczupłą i owalną sylwetkę, przez co jest wygodny do trzymania i przenoszenia.

Urządzenie posiada 10 rodzajów ochrony: wyłącznik termiczny, zabezpieczenie przed przepięciami, zabezpieczenie nadprądowe, zabezpieczenie przed przeciążeniem, zabezpieczenie przed nadmiernym przeładowaniem/wyładowaniem baterii, zabezpieczenie przed zwarciem, zabezpieczenie przed samoładowaniem i rozładowaniem, automatyczne wykrywanie obciążenia, zabezpieczenie przed odwrotnym połączeniem, oraz ochronę ESD (przeciwko wyładowaniom elektrostatycznym).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto