A A A

Bank energii TP-LINK PB50

28 sierpnia 2015, 07:50
Każdemu nieraz zdarzyło się, że bateria w smartfonie, tablecie czy nawigacji turystycznej wyładowała się w najmniej pożądanym momencie. W takich sytuacjach warto mieć w kieszeni bank energii.
Bank energii TP-LINK PB50

Najnowszy bank energii od firmy TP-LINK - PB50 cechuje się kompaktowymi rozmiarami i dużą wydajnością. Pełen bank energii pozwala naładować smartfona do 5 razy. Jest przy tym lekki (waży jedynie 281,3g) i niewielki - bez problemu zmieści się w kieszeni czy damskiej torebce.

Bank energii rozpoznaje podłączone urządzenia i zapewnia najwyższą możliwą prędkość ich ładowania. Dwa porty USB umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń, a cztery diody precyzyjnie wskazują stan naładowania baterii w banku.

Zaawansowane systemy zabezpieczające w urządzeniu PB50 chronią przed zwarciem, zbyt dużym napięciem i natężeniem, przegrzaniem oraz nadmiernym naładowaniem lub rozładowaniem ich baterii.

Bank energii TP-LINK PB50 jest już dostępny w sprzedaży. Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Bodzio Chomik
Bodzio Chomik
30 sierpnia 2015, 11:28
W artykule brakuje informacji co do pojemności, co jest kluczowe w wypadku PowerBank'a. Ta wynosi 10000 mAh a pojemność standardowej baterii w smartfonie to nieco ponad 2000 mAh więc już tutaj te 5 pełnych ładowań jest przesadzone. Do tego dochodzi sprawność przetwornic w PowerBanku i przetwornicy w telefonie. W sumie PowerBank powinien wystarczyć na ponad trzykrotne pełne naładowanie i czwarte niepełne. Warto podawać pojemność, to ona jest kluczową wartością.
avatar
jurrrek1
28 sierpnia 2015, 18:31
5 razy to może starą nokię co ma baterię 1250ma. A poza tym to artykuł sponsorowany-TAK POWINNO PISAĆ -według prawa.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto