A A A

BenQ GP30 – lekki projektor LED 900 ANSI lumenów

23 listopada 2014, 10:00
BenQ wprowadza na polski rynek GP30 – kolejny projektor z LEDowym źródłem światła zamiast tradycyjnej lampy, co umożliwia pracę przez 20.000 godzin czy nawet 30.000 godzin w trybie Eco.
BenQ GP30 – lekki projektor LED 900 ANSI lumenów

W praktyce oznacza to brak konieczności wymiany źródła światła przez cały okres użytkowania projektora - 8 lat po 8 godzin dziennie. Projektor ma jasność 900 ANSI lumenów i kontrast 100.000 : 1 i ma podstawową rozdzielczość WXGA (1280x800). Krótkoogniskowy obiektyw pozwala uzyskać obraz o przekątnej 102 cm (40 cali) z odległości 1 m od ekranu.

MHL, Wi-Fi i Quick Auto Search

Gniazdo MHL w GP30 i stosowny kabel w komplecie umożliwiają wyświetlanie treści (zdjęcia, filmy, dokumenty) bezpośrednio z tabletów, smartfonów i innych urządzeń mobilnych.

Wi-Fi dongle (moduł Wi-Fi) pozwala na bezprzewodową transmisję treści z komputera, smartfonu lub tabletu.

Funkcja Quick Auto Search automatycznie wyszukuje dostępne (podłączone) źródła sygnału i daje użytkownikowi możliwość łatwego wyboru co ma być wyświetlane.

Auto Keystone

Funkcja Auto Keystone pozwala zapomnieć o konieczności ręcznej korekty geometrii obrazu - projektor automatycznie rozpoznaje swoje położenie względem ekranu i sam dokonuje koniecznych korekt geometrii obrazu - niweluje tzw. zniekształcenia trapezowe.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto