A A A

BenQ LR100 - kompakt na wakacje

3 lipca 2012, 09:17
BenQ LR100 - kompakt na wakacje

Firma BenQ zaprezentowała najnowszy model aparatu kompaktowego - LR100. Cyfrówka jest typową, prostą w obsłudze "małpką", oferowaną w przystępnej cenie.

Nowy aparat BenQ wyposażony został w matrycę o rozdzielczości 14 megapikseli, obiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym i 2,7-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 230 tys. pikseli. Kompakt może zapisywać zdjęcia z maksymalną czułością 6400 ISO, a także rejestrować filmy Full HD.

Cyfrówka oferuje nową w aparatach BenQ funkcję Watercolor, która tworzy efektowne zdjęcia, przypominające w formie rysunek z tym, że kontury oraz wypełnienie obiektów zachowują kolory. Oprócz tego w LR100 zapewnia funkcje panoramy, wykrywania uśmiechu, zapisu filmu Slow Motion oraz zdjęć HDR. Tryb zdjęć seryjnych pozwala w ciągu sekundy zapisać sekwencję do 7 ujęć.

BenQ LR100 dostępny będzie w Polsce od lipca 2012 roku w sugerowanej cenie detalicznej 399 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto