A A A

Bezpieczna przeglądarka internetowa od Della

22 lipca 2010, 08:50
Bezpieczna przeglądarka internetowa od Della

Dell wydał swoją wersję przeglądarki Firefox, która zapewnić ma użytkownikom zwiększone bezpieczeństwo korzystania z internetu.

Udostępniona aplikacja nazywa się Secure Browser i wykorzystuje technologie wirtualizacyjne, co pozwala na zabezpieczenie systemu operacyjnego przed bezpośrednim zarażeniem przez niepożądane aplikacje, takie jak wirusy czy konie trojańskie. Wszystkie zmiany dokonane w trakcie przeglądania internetu mogą zostać cofnięte, co może okazać się przydatne, gdy istnieje podejrzenie zarażenia przez złośliwe oprogramowanie.

Aby móc zainstalować na swoim komputerze Secure Browser, należy wcześniej odinstalować standardowego Firefoksa. Plik instalacyjny przeglądarki Della waży niecałe 74MB i dostępny jest jedynie w wersji 32-bitowej. Producent wymaga od użytkowników podania adresu e-mail. Formularz pobierania można znaleźć pod adresem http://www.kace.com/resources/secure-browser.

Poniżej prezentujemy oficjalne wideo zawierające omówienie funkcji przeglądarki.


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto