A A A

Bezprzewodowa kamera 180° Full HD w ofercie D-Link

25 listopada 2016, 10:00
D-Link dodał do swojego portfolio innowacyjną panoramiczną kamerę ze 180° kątem widzenia, przeznaczoną do całodobowego monitoringu pomieszczeń.
Bezprzewodowa kamera 180° Full HD w ofercie D-Link

DCS-2530L, dzięki 180-stopniowemu kątowi widzenia, umożliwia monitorowanie całego pomieszczenia, od ściany do ściany w jakości 1080p. Dodatkowo możliwość ustawienia kąta nachylenia obiektywu zwiększa swobodę w umieszczeniu kamery, którą można dyskretnie ustawić na półce lub przytwierdzić do sufitu. Funkcja nocnego podglądu, wykrywanie ruchu i dźwięku oraz obsługa kamery przez aplikację mydlink gwarantują wychwycenie i podgląd wszystkich zdarzeń, bez względu na porę i miejsce, w którym znajduje się użytkownik.

Szerokokątna panoramiczna kamera Full HD 180° ma wbudowany wskaźnik siły sygnału sieci Wi-Fi. Wskaźnik pomaga w wyborze najlepszej lokalizacji, tak by przesyłanie obrazu z kamery odbywało się płynnie.

Kamera DCS-2530L, która jest łatwa w montażu i wygodna w użyciu, umożliwia prowadzenie całodobowego monitoringu. Jej najważniejsze cechy to:

Szerokokątny obiektyw - możliwość stałej obserwacji całego pomieszczenia bez konieczności użycia dodatkowych kamer

Wysokiej jakości obraz wideo z dźwiękiem, w nocy i w dzień - szczegółowy obraz domu lub biura w rozdzielczości 1080p HD, z poglądem nocnym umożliwiającym monitoring do 5m w zupełnej ciemności.

Wykrywanie ruchu i dźwięku z automatycznym alarmem i nagrywaniem -uwadze kamery nie umknie najdrobniejsze zdarzenie. Po wykryciu ruchu lub dźwięku, nagra zdarzenie na kartę microSD i wyśle e-maila lub powiadomienie na smartfona.

Połączenia przez Wi-Fi AC - kamerę można umieścić w dowolnym miejscu w domu lub biurze w zasięgu sieci Wi-Fi. Wbudowany wskaźnik przy użyciu diody LED informuje o sile sygnału Wi-Fi.

Bezpieczny dostęp - zagwarantowana ochrona prywatności z kamerą, dzięki najwyższym standardom szyfrowania połączenia WPA/WPA2

Łatwa konfiguracja. Brak abonamentu - ustawienia wprost z poziomu smartfona przy użyciu bezpłatnej aplikacji mydlink Home. Dostęp z każdej lokalizacji na świecie bez kosztów abonamentu.

Nowa kamera D-Linka różni się od tradycyjnych kamer szerokokątnym obiektywem, dzięki któremu można monitorować całe pomieszczenie w domu lub biurze. To sprawia, że nie jest już konieczna instalacja dodatkowych kamer lub korzystanie z funkcji pochyłu i obrotu. Wbudowane gniazdo kart microSD umożliwia rejestrację obrazu z monitoringu na karcie, natychmiast po wykryciu nietypowego ruchu lub dźwięku.

Kamera będzie dostępna dla klientów Polsce w połowie grudnia 2016 w sugerowanej cenie 849 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto