A A A

Bezprzewodowa mysz G900 Chaos Spectrum

27 marca 2016, 14:00
Firma Logitech zapowiedziała bezprzewodową mysz Logitech G900 Chaos Spectrum. Gryzoń zapewnia pozbawione opóźnień połączenie bezprzewodowe oraz długą pracę na jednym ładowaniu baterii, dzięki czemu mogą z niej korzystać nawet profesjonalni gracze.
Bezprzewodowa mysz G900 Chaos Spectrum

Bezprzewodowa technologia dla profesjonalistów

Częstotliwość raportowania co 1 milisekundę oraz zoptymalizowane połączenie bezprzewodowe w technologii 2,4 GHz sprawiają, że G900 Chaos Spectrum prześciga zarówno bezprzewodowe, jak i przewodowe rozwiązania konkurencji. Unikatowa technologia dostrojenia zegara znacząco obniża zużycie baterii, pozwalając na grę bez przerwy przez 32 godziny (lub 24 godziny z włączonym podświetlaniem). Gdy bateria jest bliska rozładowania oprogramowanie Logitech Gaming Software wyświetla stosowne powiadomienie. Pełne ładowanie zajmuje zaledwie dwie godziny, a w jego trakcie nie trzeba przerywać rozgrywki.

Najbardziej zaawansowany sensor optyczny

Myszka Logitech G900 Chaos Spectrum została wyposażona w sensor PMW3366 - wielokrotnie uznawany za najlepszy sensor w myszkach dla graczy, zarówno przez amatorów, jak i przez profesjonalistów. Czujnik ten dokładnie odwzorowuje na ekranie każdy ruch ręki, bez wygładzania czy przyciągania, zapewniając wyjątkową precyzję śledzenia w całym zakresie czułości (od 200 do 12000 DPI) nawet przy bardzo wysokiej wartości DPI.

Pełna personalizacja i dopasowanie do dłoni

G900 Chaos Spectrum pozwala graczom na pełne dopasowanie do ich preferencji. Symetryczną konstrukcję można w łatwy sposób zmienić na pełnoprawną mysz dla graczy prawo lub leworęcznych dzięki dołączonym w zestawie magnetycznym nakładkom na przyciski. Uniwersalny kształt G900 zapewni wygodę oraz maksymalną kontrolę graczom stosującym uchwyt typu palm, claw oraz fingertip. Dodatkowo, przy pomocy oprogramowania Logitech Gaming Software, użytkownicy będą mogli wybrać jasność oraz kolor podświetlenia z palety 16,8 miliona kolorów, zsynchronizować efekty podświetlenia z innymi urządzeniami Logitech G, a także ustawić czas wyłączenia podświetlenia gdy urządzenie nie jest używane.

Mechaniczny system przycisków

Przyciski w G900 Chaos Spectrum zostały stworzone z myślą o maksymalnej wydajności. Pod lewym i prawym przyciskiem zamontowano system naciągu z metalową sprężyną oraz unikatową technologię obrotowych zawiasów. Dzięki temu zredukowano dystans, który przycisk pokonuje przed aktywacją, zminimalizowano siłę potrzebną do aktywacji i skrócono czas powrotu przycisku do pozycji wyjściowej.

Lekka konstrukcja

Każdy komponent w G900 Chaos Spectrum zoptymalizowano pod kątem zmniejszenia wagi z zachowaniem wytrzymałości. Inżynierowie odciążyli konstrukcję między innymi poprzez zmniejszenie grubości obudowy czy przez zastosowanie szprych w kółku scrolla. Dzięki temu cała myszka waży zaledwie 107 gramów.

Mysz G900 Chaos Spectrum będzie dostępne w Europie na początku kwietnia 2016 roku. Sugerowana cena detaliczna wynosi 789 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto