A A A

Bezprzewodowa mysz World of Warcraft

21 czerwca 2012, 12:14
Bezprzewodowa mysz World of Warcraft

SteelSeries zaprezentował bezprzewodową mysz SteelSeries „World of Warcraft” Wireless Mouse, zaprojektowaną wspólnie z firmą Blizzard Entertainment.

Kolorystyka myszy utrzymana jest w ciemnych, szarych barwach - ozdobiono ją charakterystycznym, podświetlonym motywem mapy świata „World of Warcraft”, grafiką przedstawiającą wir Maelstrom, pierścień runiczny oraz logo „World of Warcraft”. Każdy z 11 ergonomicznie rozmieszczonych przycisków pokryty jest srebrnym, matowym wykończeniem o elastycznej powierzchni.

W urządzeniu zastosowano profesjonalne przełączniki oraz sensor laserowy o współczynniku CPI sięgającym 8,200. Gracze z pewnością docenią również kilka rozwiązań, znacząco zwiększających komfort korzystania z myszy:

• Duże górne przyciski - ułatwia to korzystanie z podstawowych komend w grze

• Wyraźne zróżnicowanie kształtu przycisków umieszczonych po bokach myszy - tak, by gracz zawsze wiedział, który z nich przyciska

• Precyzyjnie działająca rolka.

Gryzoń umożliwia też przypisanie dowolnych poleceń i makr do 11 przycisków bezpośrednio z poziomu interfejsu gry „World of Warcraft”. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu SteelSeries Engine (dla Windows oraz Mac) możliwe jest:

• Przypisanie do 11 przycisków dowolnych ze 130 predefiniowanych komend

• Tworzenie własnych makr (można to zrobić również wykorzystując język skryptowy gry).

Stacja dokująca myszy działa zarówno jako nadajnik/odbiornik, jak i ładowarka do myszy (urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows oraz Mac. Dla wygody gracza mysz może również zostać podłączona do komputera kablem - wtedy można jednocześnie grać i ją ładować.

Mysz „World of Warcraft” Wireless Mouse będzie dostępna w trzecim kwartale 2012 r., w cenie 129.99 euro


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto