A A A

Bezprzewodowy głośnik Logitecha

3 czerwca 2014, 13:45
Bezprzewodowy głośnik Logitecha
Bezprzewodowy głośnik Logitecha

Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker zaprojektowano aby zapewnić szeroki zakres dźwięku. Ustawione pod starannie dobranym kątem amplitunery zapewniają głębokie basy, a także czyste średnie i wysokie dźwięki. Do głośnika można podłączyć dowolne urządzenie wyposażone w technologię Bluetooth, a jego zasięg, wynoszący 9 metrów, gwarantuje swobodę używania w dowolnym miejscu.

Głośnik można w łatwy sposób połączyć z urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth, a następnie kontrolować przy ich użyciu np. poziom głośności. Dodatkowo Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker został wyposażony w mikrofon, co umożliwia prowadzenie przy jego użyciu rozmów telefonicznych. Bateria w urządzeniu zapewnia 5 godzin nieprzerwanej rozrywki, a dołączony w zestawie kabel mikro USB pozwala na łatwe ładowanie głośnika.

Dostępność

Głośnik Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker będzie dostępny w sprzedaży w sierpniu 2014 roku. Sugerowana cena detaliczna wynosi 309 zł.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto