A A A

Big Bang Marshal - zaawansowana konstrukcja MSI dla Sandy Bridge

23 lutego 2011, 12:19
Big Bang Marshal - zaawansowana konstrukcja MSI dla Sandy Bridge

Zarówno gracze jak i entuzjaści overclockingu z niecierpliwością oczekiwali płyty głównej, która wyciśnie z najnowszej platformy Sandy Bridge wszystko, co najlepsze. Już dzisiaj, MSI wprowadza do sklepów swoją najbardziej zaawansowaną konstrukcję z serii Big Bang-Marshal.

Jest to płyta główna skonstruowana z najwyższej jakości komponentów, które zapewniają jej ponadprzeciętną stabilność nawet podczas pracy w najwyższych obciążeniach. Płytę wyposażono w osiem złączy PCI-E 2.0 x16, które pozwalają na implementacje niezwykle wydajnego zestawu kart graficznych. MSI Big Bang-Marshal wspiera najnowszą technologię dźwięku Creative X-Fi MB2, która zapewni graczom efekty dźwiękowe na najwyższym poziomie. Płyta główna Big Bang-Marshal została również wyposażona w 24-fazowy system zasilania DrMOS, który zapewnia stabilność oraz niesamowite możliwości podczas podkręcania. Natomiast 8 złączy PCI-E 2.0 x16 wraz z układem Lucid Hydra umożliwia pracę jednocześnie ośmiu kart graficznych.

Oprócz już wymienionych, płyty główne z najnowszej serii MSI Big Bang-Marshall wspierają także wszystkie technologie, które są zaimplementowane na płytach głównych MSI z serii P67 oraz H67. Należą do nich OC Genie II (przycisk do automatycznego podkręcania), ClickBios (bios zarządzany za pomocą graficznego interfejsu w standardzie UEFI), SuperCharger (pozwala bardzo szybko naładować urządzenia przenośne typu iPhone, iPad itp.), Instant OC (pozwalający na overclocking w systemie Windows) oraz Winki 3, czyli zestaw narzędzi pozwalających na zarządzanie komputerem bez konieczności uruchamiania systemu. Zważając na ponadprzeciętne możliwości podkręcania, wydajność, stabilność oraz wyposażenie dodatkowe płyty MSI Big Bang Marshall, jest to numer jeden na liście wszystkich wymagających użytkowników, którzy stawiają na najwyższą jakość swojego sprzętu komputerowego.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto