A A A

BitTorrent Now - legalna muzyka i wideo zamiast torrentów

24 czerwca 2016, 13:20
Wystartowała usługa BitTorrent Now, która w gruncie rzeczy nie będzie w obecnym stanie niczym innym, jak kolejnym odpowiednikiem Spotify lub Netfliksa.
BitTorrent Now - legalna muzyka i wideo zamiast torrentów

Wszystko może ulec zmianie, ale w obecnej formie BitTorrent Now nie będzie korzystał z infrastruktury peer-2-peer, na której opierają się programy obsługujące torrenty. W tym BitTorrent.  Rozwiązanie BitTorrent Now to "klasyczna" w formie usługa serwer-klient, rozwiązanie znane chociażby ze wspomnianego Spotify i Netfliksa.

Twórcy BitTorrent Now obiecują wsparcie ponad 30 tys. artystów i wsparcie dostawców materiałów wideo, jednak trudno uwierzyć w sukces tego przedsięwzięcia. Z BitTorrent dziennie korzystają miliony osób, jednak wszyscy wiemy, do czego wykorzystują oni popularnego klienta P2P.  Nie ma to wiele wspólnego z legalnym słuchaniem lub oglądaniem.


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto