A A A

BlackBerry Priv – znamy cenę!

28 października 2015, 10:00
Jeszcze nie tak dawno mówiło się, że Priv będzie kosztował aż 749 dol., co byłoby niezwykle wygórowaną kwotą jak za smartfona z Androidem. Teraz okazało się, że cena będzie odrobinę niższa.
BlackBerry Priv – znamy cenę!

Dokładnie wyniesie ona 699 dolarów, a jest to wciąż sporo, biorąc pod uwagę, że mniej kosztuje podstawowy iPhone 6s, nowe smartfony Galaxy, Motorole czy Nexusy.

Za co trzeba zapłacić tak wiele? BlackBerry Priv został wyposażony w podwójnie zagięty wyświetlacz o przekątnej 4,5 cala oraz rozdzielczości Quad HD. Ma także wysuwaną i fizyczną klawiaturę QWERTY, co jest charakterystycznym elementem smartfonów BlackBerry. We wnętrzu obudowy znajdziemy podobno Snapdragona 808, 3 GB pamięci RAM, 32 GB wbudowanej przestrzeni dyskowej i baterię 3410 mAh. Całością zarządza zmodyfikowany i wyposażony w zabezpieczenia BalckBerry Android.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto