A A A

Bowers & Wilkins Zeppelin w białym wykończeniu

5 sierpnia 2016, 10:00
Niemal równo w rok od debiutu modelu Zeppelin Wireless Bowers & Wilkins wzbogaca swój głośnik bezprzewodowy o nową, białą wersję wykończeniową.
Bowers & Wilkins Zeppelin w białym wykończeniu

Odświeżone wzornictwo białego Zeppelina Wireless jeszcze bardziej podkreśla charakterystyczną sylwetkę głośnika, dzięki czemu model ten z łatwością dopasowuje się zarówno do stonowanego, jak i nowoczesnego wystroju wnętrza. Zachowując tę samą wysoką jakość dźwięku głośnik Bowers & Wilkins niemal natychmiast staje się główną ozdobą pomieszczenia.

Tak samo jak czarny Zeppelin Wireless, wykończony na biało model wyposażony jest w pięć całkowicie nowych przetworników. Urządzenie wykorzystuje dwa głośniki wysokotonowe z podwójnymi kopułkami, takie jak te stosowane w utytułowanych kolumnach głośnikowych hi-fi Bowers & Wilkins z serii CM, a także dwa przetworniki średniotonowe z technologią FST. Wysokiej klasy nagłośnienie pomaga białemu Zeppelinowi Wireless zapewnić nieskazitelnie czyste, rzeczywiste brzmienie wokali i instrumentów. Ponadto nowy subwoofer (o średnicy 165 mm) z ultradługą cewką pozwala odtwarzać głęboki bas, przy każdym, nawet bardzo wysokim poziomie głośności.

Zeppelin Wireless korzysta również z zalet, jakie gwarantuje wzmocniona obudowa. Dzięki zminimalizowaniu wibracji stanowi ona solidną platformę dla pracujących przetworników. W porównaniu z poprzednim modelem Zeppelina przednia ścianka jest grubsza o 50 proc., a specjalnie zaprojektowane użebrowanie z włókna szklanego wzmacnia obudowę w newralgicznych miejscach. Konsekwencją tych udoskonaleń jest niezwykle naturalny dźwięk, płynący z wysokiej jakości przetworników. Czyste brzmienie muzyki to także zasługa układu cyfrowej obróbki sygnału (DSP), który wyróżnia się dwukrotnie większą mocą obliczeniową niż u poprzednika.

Udoskonaloną jakość brzmienia dopełniają dwie opcje połączeniowe: AirPlay i Bluetooth aptX. Dzięki temu użytkownika od nieskazitelnie czystego dźwięku dzieli zaledwie kilka ruchów palcem po ekranie smartfonu lub tabletu. Ponadto Zeppelin Wireless kompatybilny jest ze Spotify Connect. Obsługę głośnika umożliwia bezpłatna, intuicyjna aplikacja Bowers & Wilkins Control App, która została przeprojektowana przy okazji wprowadzaniu czarnego Zeppelina Wireless. Aplikacja dostępna jest dla iOS, Mac oraz PC i pozwala użytkownikowi w jeszcze łatwiejszy i praktyczniejszy sposób regulować poziom głośności oraz sterować odtwarzaniem.

Biały Zeppelin Wireless już jest w sprzedaży. Poglądowa cena detaliczna głośnika wynosi 3149 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto