A A A

CDP.pl zaczyna sprzedawać filmy - "Grawitacja" za 9,99 zł

21 lutego 2014, 17:20
CDP.pl informuje, iż zawarła umowę dystrybucyjną z Warner Bros. Home Entertainment! Umowa dotyczy cyfrowej dystrybucji filmów z katalogu największego wydawcy filmów na świecie. Wśród tytułów dostępnych na platformie cdp.pl, przedpremierowo znalazła się, nominowana do Oscarów w 10 kategoriach, superprodukcja „Grawitacja” - przez 24 godziny będzie ją można nabyć w cenie 9,99 zł.
CDP.pl zaczyna sprzedawać filmy -

„Wprowadzenie do oferty filmowej cdp.pl tytułów z Warner Bros. to dla nas bardzo ważne wydarzenie. Od dzisiaj wszyscy fani filmów znajdą w naszym serwisie największe światowe przeboje, z takimi gwiazdami jak George Clooney, Sandra Bullock, Ryan Gosling czy Leonardo DiCaprio. Rozpoczęcie współpracy z Warner Bros. Home Entertainment, największym dystrybutorem filmów na świecie, to kolejny krok w rozwoju serwisu cdp.pl i umacniania jego pozycji na rynku cyfrowych dostawców multimediów" - powiedział Michał Gembicki, dyrektor zarządzający CDP.pl.

Z okazji pojawienia się filmów Warner Bros. na cdp.pl, do katalogu trafia superprodukcja „Grawitacja", na dwa tygodnie przed premierą DVD. Film przez 24 godziny będzie dostępny w cenie 9,99 zł, dla pierwszego tysiąca klientów.

„Wytwórnia Warner Bros. w swoim portfolio posiada zarówno takie klasyki jak „Casablanca" i „Mad Max", jak i największe hity ostatnich lat typu „Mroczny Rycerz", „Władca Pierścieni", czy nominowany w 10 kategoriach do tegorocznych Oscarów film „Grawitacja". Ten ostatni mamy przyjemność zaoferować naszym użytkownikom w rewelacyjnej cenie 9,99 zł!„ - dodał Dariusz Nazim, dyrektor e-commerce w CDP.pl.

Dodatkowo wprowadzeniu filmów Warner Bros. Home Entertainment do katalogu, towarzyszy akcja promocyjna. Każdy kto kupi superprodukcję z Georgem Clooneyem i Sandrą Bullock będzie mógł kupić kolejne filmy z katalogu Warner Bros. w specjalnej cenie 24,99 zł.

Na początek w ofercie filmowej cdp.pl pojawi się 30 tytułów z katalogu Warner Bros. Home Entertainment. Premiera „Grawitacji" i pozostałych filmów tego wydawcy odbędzie się w piątek, 21 lutego o godzinie 20:00. Pełną listę filmów Warner Bros. Home Entertainment dostępnych w cdp.pl będzie można znaleźć pod tym linkiem, od piątku 21.02 od 20:00 (link zapewne stanie się aktywny o godzinie 20:00 - w momencie publikacji materiału, nie był on aktywny).

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto