A A A

CM Storm Ceres-300 & Ceres-500

6 listopada 2013, 12:45
CM Storm Ceres-300 & Ceres-500

Cooler Master wprowadził do sprzedaży dwa nowe zestawy słuchawkowe dla graczy - CM Storm Ceres-300 i Ceres-500.

Ceres-300

Producent zapewnia, że słuchawki Ceres-300 to dopracowana konstrukcja, która gwarantuje wysoki komfort w trakcie wielogodzinnych sesji przed komputerem. Regulowany w szerokim zakresie pałąk oraz duże nauszniki umożliwiają wygodne ułożenie słuchawek na głowie. Ponadto na kablu Ceres-300 znajdziemy pilota pozwalającego na sterowanie poziomem głośności oraz wyciszenie mikrofonu. Całości dopełnia wielokierunkowy mikrofon, który po zakończonej rozgrywce można po prostu odłączyć.

Ceres-500

Ceres 500 to pierwszy w ofercie CM Storm zestaw słuchawkowy przystosowany zarówno do pracy z komputerami jak i konsolami. Wyboru odpowiedniego trybu dokonujemy za pomocą poręcznego pilota, który dodatkowo umożliwia regulację poziomu głośności oraz wyciszenie mikrofonu. Niewątpliwymi atutami tego modelu są także wysokiej jakości materiały oraz ergonomiczna konstrukcja. Duże nauszniki wykonane są z specjalnego, „oddychającego” tworzywa gwarantującego również doskonałą izolację akustyczną. Ponadto Ceres 500 możemy szybko złożyć, co pozwala na wygodny i bezpieczny transport słuchawek.

Słuchawki Ceres-300 i Ceres-500 będą dostępne w sprzedaży od listopada bieżącego roku w sugerowanych cenach brutto wynoszących odpowiednio 129 zł oraz 289 PLNKrzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
DKKL
DKKL
6 listopada 2013, 18:06
Całkiem niezłe wykonanie. Prezentują się elegancko. Zaciekawia mnie możliwość odłączenia mikrofonu - może być to ciekawe :).
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto