A A A

CM Storm Skorpion - uchwyt dla gryzonia

19 września 2012, 12:51
CM Storm Skorpion - uchwyt dla gryzonia

Marka CM Storm, należąca do grupy Cooler Master zaprezentowała najnowszy produkt przeznaczony dla graczy - CM Storm Skorpion.

Skorpion to kolejne już tego typu urządzenie zaprezentowane w tym miesiącu (poprzednie to EpicGear Skorpios ). Urządzenie ma za zadanie rozwiązać znane problemy związane z przewodowymi myszkami, które mają tendencje do blokowania się w najmniej odpowiednim momencie.

Uchwyt, dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań, takich jak w pełni regulowana szerokości „rynny” na kabel i elastyczne ramię z gumy, ma umożliwić wygodne montowanie cienkich i grubych przewodów myszek tak, by ich długość pozostała niezmienna. Dodatkowo solidna żelazna podstawa, umieszczona na antypoślizgowych nóżkach, powinna zapewnić odpowiednią stabilność.

Sugerowana cena detaliczna uchwytu CM Storm Skorpion wynosi 59,00 PLN brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto