A A A

Car Kit Bluetooth - tani zestaw samochodowy na 6 godzin rozmów

26 maja 2011, 14:29
Car Kit Bluetooth - tani zestaw samochodowy na 6 godzin rozmów

Car Kit Bluetooth to urządzenie, które doceni każdy kierowca korzystający z telefonu podczas jazdy samochodem. Możliwość prowadzenia do 6 godzin rozmów bez ładownia i sterowanie głosem to tylko niektóre funkcje nowego urządzenia marki Gembird, które w maju pojawiło się na polskim rynku.

Firma Impakt, dystrybutor marki Gembird w Polsce, wprowadziła do sprzedaży zestaw głośnomówiący Car Kit Bluetooth. Urządzenie o gabarytach telefonu komórkowego ułatwia prowadzenie rozmów telefonicznych podczas kierowania pojazdem. Wewnątrz zamontowano akumulator, który może być ładowany z gniazda zapalniczki i wystarcza na blisko 6 godzin rozmów. Komunikacja urządzeń działa w oparciu o technologie Bluetooth. Sprzęt można zamontować na osłonie przeciwsłonecznej w samochodzie, włączyć Bluetooth w telefonie i zestaw jest gotowy do użycia. Aby zwiększyć komfort obsługi urządzenia wyposażone je w przycisk odbierania rozmów, regulacje głośności i przycisk ponownego wybierania ostatniego numeru. Dodatkowo funkcja odbierania lub odrzucania połączenia telefonicznego może być sterowana głosem.

Cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora wynosi 99 złotych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto