A A A

Case Mod Tri-MAX – nowatorski, wielofunkcyjny komputer

7 października 2015, 07:50
Coraz częściej staramy się ograniczać ilość zbędnych bibelotów na półkach, stawiamy na modularne rozwiązania i miniaturyzację sprzętu. W taki nurt idealnie wpasowuje się Case Mod Tri-MAX Mike’a Petereyns’a, w którym twórca postanowił połączyć trzy urządzenia w jeden system.
Case Mod Tri-MAX – nowatorski, wielofunkcyjny komputer

Tri-MAX to wielofunkcyjna machina, łącząca w sobie szybkie podzespoły z ultra cienkim, zakrzywionym 34 calowym monitorem i high-endowym systemem audio 2.1. Stworzono ją po to, by sprostać tworzeniu muzyki i filmów oraz by stanowiła niezwykłą platformę gamingową.

Oczywiście, takie połączenie nie byłoby możliwe bez odpowiednio dużej, specjalnie wyprofilowanej obudowy. Do jej stworzenia modder wybrał aluminium, które poza niewielką wagą charakteryzuje się ciekawym wyglądem. Opływowe kształty podkreślone zostały jasną, biało-niebieską kolorystyką oraz okraszone LED-owym podświetleniem, dzięki czemu komputer łączy minimalizm ze stylistyką rodem z science-fiction.

Konstrukcja, poza ciekawym wyglądem może poszczycić się ponadprzeciętną wydajnością pracy. By maksymalnie wykorzystać potencjał przeróbki, we wnętrzu komputera zainstalowano dwie karty graficzne Nvidia GTX 970 oraz 4 TB dysk do przechowywania danych. Wszystkie elementy konstrukcji chronione są przed przegrzaniem systemem chłodzenia wodnego, a energię dostarcza do nich 1300 W zasilacz od Cooler Mastera.

Tri-MAX to pełna funkcjonalność w atrakcyjnej oprawie. Mod został nagrodzony w tegorocznej edycji konkursu Case Mod World Series w kategorii Scratch Build.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto