A A A

Centrum tłumaczeń od Google

4 sierpnia 2008, 15:58
Centrum tłumaczeń od Google

Blog Blogoscoped donosi, że Google pracuje nad nową usługą Google Translation Center. Ma ona skupiać tłumaczy, którzy będą oferowali swoje usługi na różnych zasadach. Wiadomo, że będą one zarówno płatne, jak i bezpłatne.

Niestety w tym momencie działa tylko strona startowa serwisu. Nie można zalogować się do środka, a jedynie obejrzeć screeny interfejsu, z jakiego będzie można korzystać w GTC. Po przeczytaniu "Term of Use" dowiadujemy się, że Google nie będzie pobierało opłat od użytkowników serwisu, wydaje się więc, że będą zarabiać po prostu na reklamach. Google ponownie znalazło lukę i możliwości wykorzystania swojej infrastruktury. Jak tylko serwis ruszy, poinformujemy dokładniej o jego funkcjonalności.

Źródło: Blogoscoped


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto