A A A

Conan O'Brien testuje Wiedźmina!

8 maja 2015, 13:30
Nasza rodzima produkcja będąca polskim hitem eksportowym po raz kolejny podbija zagraniczne media. Tym razem Wiedźmin znalazł się w rękach Conana O'Briena.
Conan O'Brien testuje Wiedźmina!

Conan O'Brien to jeden z najbardziej popularnych amerykańskich komików i niekwestionowana gwiazda internetu. W prowadzonym przez siebie cyklu Clueless Gamer testował najnowszą produkcję studia CD PROJEKT RED - grę "Wiedźmin 3: Dziki Gon".

„Wiedźmin 3: Dziki Gon to najlepsze, co mnie spotkało. W całym moim życiu" - tak Conan O'Brien podsumował produkcję polskiego studia.

Oczywiście wszystko u Conana należy traktować z przymrużeniem oka. Jednak "Wiedźmin 3: Dziki Gon" to pierwsza polska produkcja, która zagościła w tym jednym z najgłośniejszych amerykańskich programów. Wcześniej Conan O'Brien testował takie hity jak SKYRIM, Assassin's Creed czy GTA V.

Kliknij w link by obejrzeć cały program.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto