A A A

Crafter - Czasopismo o Minecrafcie

9 października 2015, 04:40
Można go nie lubić, można wrzucać do szuflady "w to grają tylko głośne dzieciaki", ale dwóch rzeczy Minecraftowi odmówić nie sposób: po pierwsze jest to jedna z najbardziej popularnych gier naszych czasów. Po drugie: całkiem zasłużenie.
Crafter - Czasopismo o Minecrafcie

Obok tego fenomenu nie można przejść obojętnie, więc stworzono pismo o Minecrafcie pisane na poziomie, którego spodziewacie się po redakcji CD-Action.

Przed wami Crafter. Poznajcie się. Będziecie go widywać na sklepowych i kioskowych półkach, a pierwszy numer ukazał się 30 września. Redakcja skupiła się w nim na kwestiach praktyczno-poradnikowych, ale nie zabrakło miejsca dla tekstów okołominecraftowych i treści lżejszych.

Wzięto też pod uwagę fakt, że nie każdy Minecrafta rozumie. Dlatego ci, którzy nie poddali się modzie na bezmyślną krytykę i chcą spróbować zrozumieć, będą mieli taką możliwość. Słowem: jest to pismo przede wszystkim dla ludzi, którzy Minecrafta znają, ale i tych, którzy dopiero zamierzają go poznać.

Na Facebooku znajdziecie też oficjalny fan page magazynu Crafter.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto