A A A

Creative - słuchawki bezprzewodowe Hitz WP380

10 września 2013, 12:29
Creative - słuchawki bezprzewodowe Hitz WP380

Do grona słuchawek, które po raz pierwszy zaprezentowane zostały przez markę Creative podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie, dołączył najnowszy model z serii bezprzewodowych zestawów Hitz. Premierowe słuchawki Hitz WP380 wyposażone zostały we wbudowany moduł Bluetooth, nową, autorską technologią ShareMe oraz standard łączności NFC.

Najnowsza technologia ShareMe pozwala na równoczesne połączenie dwóch bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Creative do jednego źródła nadawania, dzięki czemu ich użytkownicy mogą dzielić się w tym samym czasie tą samą ścieżką dźwiękową. Jest to udanerozwiązanie w sytuacji, w której dwie osoby chcą jednocześnie słuchać na swoich słuchawkach tej samej muzyki, tego samego audiobooka lub wspólnie oglądać ten sam film.

Zaprojektowane tak, by zapewnić jak najwierniejsze odtwarzanie ścieżek dźwiękowych, włącznie z wyraźnie podkreślonymi basami, słuchawki Creative Hitz WP380 oferują również szereg dodatków technologicznych, które czynią z nich udany zestaw do współpracy z iPodami, iPadami, iPhone’ami oraz smartfonami i tabletami działającymi w oparciu o system Android. Wśród tych dodatków znalazły się standard łączności NFC, dzięki któremu możliwe jest połączenie słuchawek z nadajnikiem za pomocą jednego zetknięcia obu urządzeń oraz zaawansowane kodeki aptX i AAC umożliwiające przesyłanie krystalicznie czystego dźwięku bez opóźnień za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth. Autorska technologia Creative Multipoint pozwala ponadto na równoczesne połączenie zestawu Hitz WP380 z aż dwoma inteligentnymi urządzeniami mobilnymi, np. z tabletem i smartfonem. Dzięki wszystkim tym rozwiązaniom słuchawki Creative Hitz WP-380 są jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie zestawów bezprzewodowych dostępnych obecnie na rynku.

34-milimetrowe przetworniki neodymowe, w które wyposażone zostały nowe słuchawki Creative, zapewniają wysoką jakość dźwięku, podczas gdy wbudowany, niewidoczny mikrofon wycisza hałasy dochodzące z otoczenia, poprawiając tym samym jakość rozmów telefonicznych.

Możliwość złożenia muszli słuchawkowych sprawia, że Creative Hitz WP380 zajmują niewiele miejsca podczas transportu, zaś dołączony do zestawu pokrowiec zapewnia im bezpieczeństwo i ochronę przed zarysowaniami.

Zestaw słuchawkowy Creative Hitz WP380 dostępny będzie w sprzedaży w październiku 2013 roku. Jego cena wyniesie 399 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto