A A A

Creative Live! Cam IP SmartHD - domowy monitoring

6 października 2016, 09:10
Creative Live! Cam IP SmartHD to niewielka kamera, która sprawdzi się zarówno w biurze jak i w domu, oferując obrazu w standardzie HD oraz cyfrowy zoom.
Creative Live! Cam IP SmartHD - domowy monitoring

Creative Live! Cam IP SmartHD ma magnetyczną podstawę, dzięki której istnieje kilka wariantów jej umieszczenia. Na metalowych powierzchniach można ustawić ją nawet do góry nogami i będzie to bardzo proste, bowiem waży jedynie 94 gramy.

Urządzenie konfiguruje się w trzech prostych krokach przy użyciu bezpłatnych aplikacji Live! Cam dla iOS oraz Androida. Kamerę należy podłączyć do źródła zasilania w miejscu i zainstalować mobilną aplikację Live! Cam, a następnie zeskanować unikalny kod QR, umieszczony na spodzie urządzenia oraz dodać do konta. Po przeprowadzeniu operacji użytkownicy mogą kontrolować kamerę, prowadzić rozmowy oraz nagrywać obraz wideo i zdjęcia.

Live! Cam IP SmartHD, łącząc się z siecią Wi-Fi, pozwala użytkownikom śledzić to co się dzieje wokół domu w dowolnym momencie, tak jak gdyby tam właśnie przebywali. Kamera udostępnia na żywo obraz wysokiej rozdzielczości i przesyła go do urządzeń z systemem operacyjnym iOS lub Android.

Inteligentna kamera Live! Cam IP SmartHD potrafi wykrywać ruch i dźwięki oraz natychmiast wysyłać alarmy do użytkowników smartfonów oraz tabletów. Ponadto obsługuje automatyczne nagrywanie i regulację czułości, stąd użytkownicy nie pominą nawet najdrobniejszych ruchów czy cichych dźwiękach.

Live! Cam IP SmartHD posiada diody podczerwieni, które automatycznie włączają się w warunkach słabego oświetlenia, umożliwiając użytkownikom wyraźną obserwację nawet ciemnego pokoju.

Kamera jest wyposażona w slot microSD, co pozwala nagrywać obraz i dźwięk na karcie microSD. Użytkownicy mogą zaprogramować nagrywanie ciągłe lub inteligentne, nagranie uruchamia się, kiedy kamera wykryje ruch lub dźwięk. Po zapełnieniu pamięci, kamera automatycznie nadpisuje najstarsze nagarnia, kontynuując nagrywania.

Wbudowany mikrofon oraz głośnik pozwalają na dwukierunkową komunikację głosową podczas łączenie ze smartfonem, tabletem lub komputerem. Użytkownicy terminali mogą rozmawiać z członkami rodziny, niezależnie od tego gdzie się w danej chwili znajdują.

Poprzez aplikację Live! Cam app, użytkownicy mogą zdalnie przeglądać alerty oraz historię nagrań wideo na karcie microSD umieszczonej w kamerze.

Mobilna aplikacja The Live! Cam pozwala użytkownikom podłączyć i przeglądać jednocześnie obraz nawet z czterech kamer, umieszczonych w różnych lokalizacjach.

Kamerka obsługuje rozdzielczość 1280x720 , i ma  sensor CMOS z kątem widzenia 110 stopni. Użytkownicy mogą nawet powiększać obraz na swoich smartfonach czy tabletach, aby dostrzec jeszcze więcej szczegółów.

Użytkownicy kamery mają możliwość skorzystania z opcji przechowywania nagrań w publicznej chmurze, płacąc za usługę 6,99 euro za miesiąc. W zamian mogą rejestrować obraz przez całą dobę w ciągu 10 dni, a kopie zapasowe filmów są automatycznie zapisywane w chmurze, zatem nic nie umknie uwadze. Użytkownicy mają dostęp do zasobów z dowolnego terminala i miejsca z dostępem do Internetu. Co więcej, mogę w bezpieczny sposób współdzielić materiał. Usługodawca oferuje 30 dniowy okres próbny.

Cena i dostępność:

Creative Live! Cam IP SmartHD kosztuje 339 zł. Kamera dostępna jest w kolorach białym i czarnym. Creative rozpocznie sprzedaż urządzenia w październiku.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto