A A A

Czy tak wygląda Sony Xperia Z4?

6 lutego 2015, 10:00
W sieci można znaleźć nieoficjalne zdjęcia nowego smartfona od japońskiego producenta. Czy Sony szykuje jakieś zmiany w przypadku modelu Xperia Z4?
Czy tak wygląda Sony Xperia Z4?

Urządzenie uchwycone na zdjęciach jest łudząco podobne do Xperii Z3 i dopiero bezpośrednie porównanie pomoże we wskazaniu różnić. Chociaż są one mało znaczące, to jednak ramki otaczające ekran wydają się odrobinę zmniejszone, a logo producenta i obiektyw kamerki powędrowały w stronę górnej krawędzi. Uwagę zwracają również charakterystyczne wcięcia w przednim panelu. Najprawdopodobniej znajdą się w nich głośniki.

Kilka tygodni temu pojawiły się plotki, że Sony nie zaprezentuje Xperii Z4 na targach MWC 2015. Teraz za sprawą przecieków temat powrócił i wszystko wydaje się możliwe.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto