A A A

Dell prezentuje nowe laptopy z serii Inspirion

13 czerwca 2012, 09:05
Dell prezentuje nowe laptopy z serii Inspirion

Nowa rodzina laptopów Inspiron otrzymała ciekawy wygląd, a jednym z charakterystycznych elementów są zaokrąglone krawędzie. Dodatkowo Dell współpracował z Waves oraz Skullcandy, aby dostarczyć użytkownikom bogaty dźwięk.

Dostępny od lipca tego roku Inspiron 14z jest pierwszym w rodzinie Inspiron komputerem z kategorii Ultrabook. Wykorzystuje technologię Intel Rapid Start Technology dla szybkiego startu i wychodzenia z trybu uśpienia i pozwala na 7 godzin pracy na wbudowanej baterii. Dzięki wykończeniu z polerowanego aluminium w dwóch kolorach (srebrny "Moon Silver" lub czerwony "Fire Red") jest solidnym, dobrze wyposażonym komputerem w przystępnej cenie. Waży 1.87 kg, a w najgrubszym miejscu ma 21 mm grubości.

Inspiron 15R oraz Inspiron 17R to eleganckie laptopy do codziennej pracy. Ekrany HD, dźwięk w technologii Waves MaxxAudio 3, a także wiele opcji łączności, duży wybór procesorów, pamięci i dysków twardych, czynią je wielozadaniowymi komputerami dla całej rodziny. Opcjonalne kolorowe obudowy SWITCH pozwalają na proste dostosowanie wyglądu komputera do swoich upodobań.

Nowe laptopy Inspiron R Special Edition mają obudowę z solidnego, eleganckiego aluminium w czarnym kolorze (Stealth Black), ekrany HD w standardzie, a także opcjonalne napędy Blu-ray. Inspiron 17R Special Edition jest także dostępny z opcjonalnym, superjasnym ekranem Full HD (400 nit), ekranem z matową powłoką lub matrycą Full HD 3D. Komputery mają podświetlaną klawiaturę oraz opcjonalny dysk mSATA SSD z technologią Intel Rapid Start dla szybkiego startu systemu i wychodzenia z trybu uśpienia.

Ceny i dostępność:

Nowe laptopy z serii Inspiron są już dostępne w sprzedaży w sklepie internetowym Dell i wybranych sklepach komputerowych.

Inspiron 15R: Dostępny w cenie od 2599 PLN

Inspiron 17R: Dostępny w cenie od 2699 PLN

Inspiron 15R Special Edition: Dostępny w cenie od 2999 PLN

Inspiron 17R Special Edition: Dostępny w cenie od 3599 PLN

Inspiron 14z: Dostępny w cenie od 2999 PLN


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto